logo Roczniak Expert

OFERTA

Specjalistyczny Serwis Expert Roczniak to jeden z liderów w dziedzinie obsługi samochodów. Zapewniamy gwarancję fachowej oraz profesjonalnej naprawy Państwa pojazdów. Posiadamy doświadczony zespół, który wyróżnia szeroka wiedza i pasja do samochodów. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży motoryzacyjnej w Tarnowie i nie tylko – zaufali nam Klienci z całej Polski. Od ... roku zdobywamy doświadczenie i nowe umiejętności. Stawiamy na nowoczesne technologie i specjalistyczny sprzęt wysokiej klasy, dzięki czemu nasza praca wykonywana jest z niezwykłą starannością, precyzją oraz rzetelnością. 
Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie – oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Nasza firma z myślą o Klientach przez lata do swojej oferty wprowadziła wiele innowacyjnych zmian, wyznaczając nowe standardy wśród konkurencji oraz cały czas podnosząc wysoki poziom oferowanych usług. Serwis Expert Roczniak jest w pełni skomputeryzowany i wyposażony w nowoczesne narzędzia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa na drodze każdej osobie, która zwróci się do nas ze swoim samochodem – dlatego stawiamy na rzetelność i dokładność.
Nasza historia – jak zmienialiśmy się przez lata
Serwis Expert Roczniak wyróżnia doświadczenie i fachowe podejście, które zdobywaliśmy przez lata naszej działalności na rynku motoryzacyjnym. Od początku skupialiśmy się na serwisie i montażu samochodowych instalacji gazowych. Dzięki zaufaniu naszych Klientów firma zaczęła szybko się rozwijać – jednym z naszych kroków była zmiana warsztatu na większy, który umożliwił nam poszerzenie oferty o więcej usług, takich jak myjnia samochodowa, serwis opon, montaż instalacji gazowych oraz rozbudowany auto-serwis. Prowadzone były również szkolenia w zakresie montażu instalacji gazowych, w których udział brały firmy świadczące usługi motoryzacyjne z całej Polski.
Profesjonalny zespół, sympatyczna atmosfera, dbałość o szczegóły, wygoda oraz poczucie bezpieczeństwa, które gwarantujemy naszym Klientom, pozwoliło nam na kolejne inwestycje. Od 2007 roku powstała nowa, rozbudowana i w pełni skomputeryzowana baza serwisu Expert Roczniak – na ul. Błonie 5 w Tarnowie. Znajduje się tam 26 stanowisk montażowych i serwisowych, dzięki czemu każdy Klient zostanie sprawnie i profesjonalnie obsłużony.