logo Roczniak Expert

Firma EXPERT Roczniak od początku swego istnienia zajmowała się głównie serwisem i montażem samochodowych instalacji gazowych. Kolejne lata i budowane wciąż zaufanie klientów, pozwoliły na dynamiczny rozwój firmy.

To właśnie dogłębne zrozumienie potrzeb rynku motoryzacyjnego pozwoliło na dostosowanie serwisu do świadczenia usług na najwyższym, światowym poziomie. Czas ten pokazał jakich usług oczekują Klienci i jakiego rodzaju rozwiązania są istotne dla posiadaczy czterech i dwóch kółek.

Jako pierwszy powstał warsztat przy ul. 16 Pułku Piechoty. Wraz z poszerzającą się listą świadczonych usług oraz stale rosnącą ilością zleceń, firma EXPERT Roczniak zmuszona była znaleźć większe miejsce na swoją działalność. Kolejną bazą został zakład przy ul. Goldhammera 15 w Tarnowie. Działała myjnia samochodowa, serwis opon, montaż instalacji gazowych oraz rozbudowany auto-serwis. Prowadzone były szkolenia w zakresie montażu instalacji gazowych, w których udział brały firmy świadczące usługi motoryzacyjne z całej Polski.

Był to warsztat samochodowy – wyznaczający nowe standardy wśród innych firm na rynku motoryzacyjnym, a kolejne zmiany i udoskonalenia cały czas potwierdzały fachowość i rzetelność rozwiązań stosowanych w firmie EXPERT Roczniak.

Dbałość o szczegóły, perfekcja wykonania, wygoda i poczucie bezpieczeństwa kierowców i ich pasażerów pozwoliły na kolejne inwestycje.

W 2007 roku, po licznych przeprowadzkach ruszyła, a rok później została zakończona budowa pierwszego w pełni skomputeryzowanego specjalistycznego serwisu EXPERT Roczniak.

Serwis powstał przy ul. Błonie 5. Znajduje się tam 26 stanowisk montażowych i serwisowych, a rzetelna obsługa i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawiły, że EXPERT Roczniak jest najlepiej rozpoznawalną firmą branży motoryzacyjnej nie tylko w Tarnowie ale i całej Polsce.