logo Roczniak Expert

O FIRMIE

Misją EXPERT Roczniak jest świadczenie najwyższej jakości usług i dostarczanie pełnej gamy najlepszych produktów motoryzacyjnych.

EXPERT Roczniak wyznacza standardy i wdraża najnowsze technologie. Jest zawsze o krok przed innymi.
Najważniejsze dla EXPERT Roczniak jest zadowolenie Klientów. Usługi najwyższej jakości oferowane w najniższej cenie zaprocentowały zaufaniem i uznaniem.
EXPERT Roczniak wprowadza innowacyjne rozwiązania w obiektach wyposażonych w najnowsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze.
Pracownicy firmy szkolą się poszerzając swoje kompetencje, aby rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany motoryzacyjny problem. Ich profesjonalizm i doświadczenie uzupełniane są o wiedzę z zakresu najnowszych technologii.
Dbałość o szczegóły, rzetelność i precyzja wykonania wszelkiego rodzaju usług oferowanych w EXPERT Roczniak są gwarancją bezpiecznej i spokojnej jazdy.

Jesteśmy szczególnie związani i specjalizujemy się serwisem samochodów marki Mercedes.

Wiemy, że zapewnienie usług na odpowiednim poziomie wymaga nowoczesnego sprzętu i doświadczonych pracowników. Nasz serwis posiada kompletne wyposażenie wysokiej jakości, umożliwiające obsługę pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych.

Nasi doradcy serwisowi traktują każdą sytuację personalnie, dzięki czemu możesz być pewien, że Twój samochód jest w fachowych rękach.Od lat cieszymy się zaufaniem setek klientów. Na bieżąco staramy się rozwijać, aby sprostać najwyższym wymaganiom.